مـراکز خـریـد, کـالا و خـدمات
Bazar London - بازار لندن

مشترک گرامی با درود و سپاس از حسن ظن و سلیقه شما در انتخاب سایت بـازار لندن به استحضار میرساند,

بازار لندن با معرفی بهترین مراکز خرید در لندن و ارائه گسترده محصولات برندهای برتر جهانی, خلاقیت, نو آوری و بهترین مدل های کیف و کفش و لباس شما را برای عبور از محدودیتها و حق انتخاب یاری میدهد! ما عمیقاً افتخار می کنیم که با معرفی بهترین مراکز خرید لندن و همکاری با برترین برندها اولین انتخاب هموطنان عزیز و پارسی زبانان گرامی در ایران و جهان هستیم. ما تعهد تزلزل ناپذیر خودمان را در جهت منافع مصرف کننده با افزایش کنترل بر کیفیت کالاها و همراهی با طراحان و برندهای معتبر حفظ خواهیم کرد تا شما بتوانید با اطمینان انتخاب خود را انجام دهید.

مدیریت سایت ضمن امتنان نسبآمار بازدید از سایتهای تبلیغاتی بازار لندن و London Market در هر 4 دقیقه حداقل 100 الی 1000 نفر در "Alexa" ثبت شده و روزانه بیش از هزاران بازدید کننده است. لذا تیم مجرب و با تجربه بازار لندن با اتکاء به دانش روز, اعتماد کامل به مشتری و انگیزه خدمت به هموطنان عزیز و فارسی زبانان محترم آماده پذیرش آگهی و معرفی آنلاین کلیه مشاغل در سایتهای بازار لندن و London Market در تمام ساعت شبانه روز 24/7 در خدمت شما است.

پذیرش آگهی:

بازار لندن با معرفی گسترده مشاغل, مراکز خرید, کالا و خدمات به زبانهای فارسی و انگلیسی در سایتهای پر بیننده بازار لندن و London Market رونق کسب و کار برای صاحبان آگهی و سود بیشتر برای واحدهای تجاری را تضمین می نماید.

مدیریت بازار لندن ضمن امتنان نسبت به صاحبان محترم مشاغل که با پرداخت هزینه آگهی ما را در ارایه خدمات برتر یاری میرسانند, آمادگی خود را برای پاسخ به کلیه سئوالات و پذیرش آگهی در بازار لندن اعلام می نماید. بدیهی است رعایت حقوق و احترام به حریم خصوصی افراد اعم از حقیقی و حقوقی و ارائه مجوز/های قانونی برای درج آگهی در بازار لندن الزامی است.

با سپاس
رفیعـی
مدیر سایت

+7522661000