خـیـابـان آکـسـفـورد و ریـجـنـت

بـازار لندن - خیابان آکسفورد و ریجنت - Oxford and Regent Streets

یکی از مشهورترین خيابانهای تجاری در لندن خيابان آکسفورد به طول تقریبی سه کيلومتر است. هيچ يک از خيابانهای تجاری در لنـدن قادر به رقابت با خيابان آکسفورد نيستند، معروفترین فروشگاههای زنجيره ای بــازار لـنـدن در این خیابان قرار دارند.

فروشگاه سلف ریجز دارای يکی از زيباترين ساختمانهای تجاری در خيابان آکسفورد با ارائه معروفترین مارکهای لباس و پوشاک، مبلمان، عطر و انواع لوازم با کيفيت بسيارعالی در خدمت مشتریان خود است. قديمی ترين شعبه فروشگاه معروف مارکز و اسپنسر در خيابان آکسفورد قرار دارد. از ميان محصولات متنوعی که در بـازار لنـدن عرضه می شود لباسهای زير زنانه و غذای آماده این فروشگاه از شهرت خاصی برخوردار است.

فروشگاه قدیمی لـیـبـرتــی و فروشگاه اسباب بازی همیلـز از مشهورترین فروشگاه های تجاری در بـازار لنـدن میباشند. فروشگاه لیبرتی در سال ۱۸۷۵ تاسیس گردیده و یکی از بزرگترین فروشگاههای عرضه کالا در لنـدن میباشد، این فروشگاه انواع روسری و شال گردن، لباس، پارچه و طرحهای جديد مبلمان، عتيقه دست ساز، همچنين لباس عروسی و هـدايای منحصر بفـردی را به مشتريان خود تقدیم مینماید. شکی نيست که فروش اسباب بازی در بـازار لنـدن تجارتی پر سود است. اهالی لنـدن و کودکانشان همراه با تـوريستهای شهر لندن برای خرید انواع اسباب بازی مورد علاقه خود، از انواع خرس، سربازهای کوچک، عروسک و قطارهای اسباب بازی تا روبوتهای هوشمند و بازيهای کامپيوتری از مشتريان هميشگی این فروشگاه هفت طبقه هستند

بازگشت به صفحه اصلی سایت بــــازار لـنــدن