چــریـنـگ کـراس و کـمــدن

بـازار لندن - چرینگ کراس و کمدن - Charing Cross and Camden

خيابان چرينگ کراس محل مورد علاقه کتابخوانهاست. کتابفروشی های معروفی چون بـلـک ولـز و بـوردرز بـوکـز و همچنین بسیاری از فروشندگان کتابهای دست دوم و تخصصی در این خیابان قرار دارند..

در کتابفروشی های کوچک و قديمی بـازار لندن بخصوص اين منطقه کتابهايی يافت میشود که نامشان به گوش کمتر کسی رسیده است.يکی از اين کتابفروشی ها، شـيپـلـی  نام دارد که مجموعه ای از کتابهای جديد و قديمی، هنری و تخصصی بـازار لـنـدن را به خریداران خود عرضه میکند. کتابفروشیهایی چون ، مــوردر وان ، الـهــدا ، زومـــر ، و کتابفروشی مشهور فــویـلـز با ساختمان پنج طبقه خود در این منطقه قرار دارند.

بازار کمـدن
يکی از زیباتـرین اماکن توریستی و تفريحی در شمال غرب لندن بازار کمدن است. معروفترین بـازار لـنـدن در هر سال ميليونها گردشگر داخلی و خارجی را به خود جلب می کند.

شهرت بازار کمدن و بازارچه های غیر مسقف آن در این است که آثار هنری، صنایع دستی و کلیه کالاهای خود را در هوای آزاد به خریداران مشتاق عرضه مینمایند.

کمدن منطقه ای وسيع در قلب بـازار لـنـدن است و مجموعه بازارچه های آن با ويژگیهای منحصر بفرد خود شهرت جهانی دارند. انواع لباسهای مد روز، نو و دست دوم، طلا و جواهر، کيف و کفش، کمربند و عينک، کاست، صفحه گرامهای قديمی و سی دی های جدید و همچنین انواع اشيای عتيقه در بـازار لـنــدن را میتوان در کمدن یافت.

قديمی ترين بازار کمدن با محوطه سنگ فرش زیبای خود کمدن لاک نام دارد. در این بازار حدود سیصد غرفه انواع کالا، جواهرات بدلی، وسایل تزئينی ساخته شده به سبکهای قديم و جدید در کنار صنایع دستی و مواد غذایی از کشورهای مختلف را به فروش میرسانند

  خرید و فروش در کنار کانال ریجنت، محوطه زیر خط آهن، حیاطها (سرای)، بازار قدیمی و فضای سنتی کمدن ساعات خوشی را برای شما به ارمغان میآورد

بازگشت به صفحه اصلی سایت بــــازار لـنــدن