بـازار لـنـدن

مـحـلـه مـی فـر و پـیـکـادلـی

بـازار لندن - محله می فر و پیکادلی - Piccadillt and Mayfair

مرکز خريد برلينگتون در شمال خيابان پيکادلی قرار دارد. اين بنا با قدمتی در حدود 200 سال در واقع قديمی ترين مرکز خريد در بازار لندن محسوب می شود. اقلام مختلف پوشاک تهيه شده از پشم کشمیر و کتان مرغوب، بهترین کفشهای چرمی و مجموعه ای از انواع طلا و جواهرات، مشتريان ثروتمند را به مغازه های اين مرکز جذب میتماید.

فروشگاه  فورتنام و ميسن در نزدیکی پیکادلی و در جنوب خیابان آکسفورد قرار دارد. اين فروشگاهی است که وليعهد و ملکه بريتانيا از آن خريد می کنند. ويترينهای اين فروشگاه در ايام کريسمس و عيد پاک، بسيار جالب و ديدنی اند. از جاذبه های ديگر اين فروشگاه قسمت مواد غذايی آن است که با مواد خوراکی مورد علاقه مردم انگلستان از قبيل انواع چای، بيسکويت، مربا، سبدهای پر از غذا و بسته های مخصوص پيک نيک از مشتریان خود پذیرائی مینماید.

کتاب فروشی معروف واتر استون نیز در خیابان پیکادلی و در کنار گرین پارک در منطقه تجاری بـازار لنـدن قرار دارد.

در نزدیکی خيابان آکسفورد و در مجاورت هايد پارک و گرين پارک محله معروف مـی فـر با خیاطهای مشهوری که لباسهای  بسيار زيبا و گرانقيمتی به سفارش مشتريان ثروتمند خود می دوزند قرار دارد. خياطهای مشهور خيابان سويل هم آماده پذیرایی از مشتریان ثروتمندی اند که مایل به ادامه سبک و روش سنتی خود در سفارش پیراهن و شلوارهای راه راه با بهترین و گران قیمت ترین پارچه ها می باشند

اگر به داشتن کفش خوب اهميت می دهید، لازم است سری به خيابان ساوت مالتان بزنند. اما دوستداران جواهرات، ويترين های جواهرفروشی باتلر و ويلسون با ارائه جواهرات قديمی و نيز طرحهای جديد چشمهای شما را خيره می کند.

برای تهیه لباسهايی با مارکهای معروف و مشهوری چون فورلا، پرادا، آرمانی و بربری، گوچی، حراجی معروفی چون ساتبی و جواهر فروشی پاتک فیلیپ، تاورنيه و گراف بايد به بوتيکهای خيابان اولد باند استریت و نیو باند استریت بروید

بازگشت به صفحه اصلی سایت بــــازار لـنــدن