بـازار لـنـدن

 

بـازار لندن - خیابان آکسفورد و ریجنت , Oxford & Regent

بـازار لندن - محله می فر و پیکادلی , Piccadilly & Mayfair

بـازار لندن - نایتز بریج ، کنزینگتون و چلسی , Kensington

بـازار لندن - ناتینگ هیل و پورتوبلو , Natting Hill, Portobello

بـازار لندن - کـاونت گاردن , Covent Garden Market

بـازار لندن - خیابان پورتوبلو , Portobello Road

بـازار لندن - کمدن مارکت , Camden Market

بـازار لندن - بـارو مارکت , Borough Market

بـازار لندن - اسپيتل فيلدز , Spitalfields Market

بـازار لندن - صرافی لـنـدن , Sarafi London

بـازار لندن - نـیـازمـنـدیـهـا , Add

نوع حواله فوری  M.G       پرداخت 1 ساعته       22/04/2018
نرخ ارز در لندن فروش ارز صرافی لندن
  پـوند انگلیس شخصی
7400 7200
  پـوند انگلیس - TT
7700 7200
  یــورو اروپــا - TT
6700 6300
  دلار آمـریـکـا - TT
5500 5100
نـرخ ارز در بـازار تـهـران
ساعت به روز رسانی:  14:00   يكشنبه   02/02/1397
پـوند اسكناس - تومان 5880 5850
یـورو اسكناس - تومان 5160 5130
دلار اسكناس - تومان 4200 4190
درهـم اسكناس - تومان 1140 1130

بـازار لـنـدن

بـازار لـنـدن

یکی از پایگاههای مهم اقتصاد جهانی در اروپا بازار لندن پایتخت بریتانیا است. خريـد و فـروش کالا در بازار لندن از تنـوع زیادی بـرخـوردار است, از اجـناس دسـت دوم تـا لـبـاسـهايی کــه معـروفـتـرين طراحان مـد در بازار اروپا تهيه کرده اند. صنايع دستی, آرایشی و زیبایی, کـتابهای کمـياب, فـرش های ایـرانی, عـتيقه جات, خرید و فروش ارز در صرافی لندن, لوازم الکترونیکی, اثـاثیـه منـزل و حـيوانات خـانگی همـراه با انـواع میـوه و سبـزیـجات تازه و هـمچنین مشاغـل و خدمات ایـرانی کـه می توان در سایت بازار لندن مشاهده نـمود. اگـر بــه قـصـد سفـر و خـريـد از بــازار لـنــدن يـا فـقـط بــرای تـماشـا وارد فـروشگاههای پايتخت بـريتـانيـا می شویـد سفـر هـيجان انگيزی در پیـش داریـد. خريـد و گشت و گـذار در بـازار لـنـدن بهـانه خـوبی جهت آشنایی با مناطق مختلف و گوشه کنار اين شهر اسـت.


‎یکی از مشهورترین خيابانهای تجاری در بازار انگلستان خيابان آکسفورد در لندن به طول تقریبی سه کيلومتر است. هيچ يک از خيابانهای لندن قادر به رقابت با خيابان آکسفورد نيست، معروفترین فروشگاههای زنجيره ای در خیابان آکسفورد و ریجنت قرار دارند. برای سفر به انگلستان و خرید از فروشگاههای بازار لندن با ما تماس بگیرید.


‎فروشگاه سلف ریجز Selfridges دارای يکی از زيباترين ساختمانهای تجاری در خيابان آکسفورد با ارائه معروفترین مارکهای لباس و پوشاک، مبلمان، عطر و انواع لوازم با کيفيت بسيارعالی در خدمت مشتریان خود است. قديمی ترين شعبه فروشگاه معروف مارکز و اسپنسر Marks & Spencer در خيابان آکسفورد قرار دارد. از ميان محصولات متنوعی که در بـازار انگلیس عرضه می شود لباسهای شیک زنانه و غذای آماده این فروشگاه از شهرت خاصی برخوردار است.


‎فروشگاه قدیمی لـیـبـرتــی Liberty و فروشگاه اسباب بازی همیلـز Hamleys از مشهورترین فروشگاه های تجاری در بـازار لنـدن میباشند. فروشگاه لیبرتی در سال ۱۸۷۵ تاسیس گردیده و یکی از بزرگترین فروشگاههای عرضه کالا در انگلستان میباشد، این فروشگاه انواع روسری و شال گردن، لباس، پارچه و طرحهای جديد مبلمان، عتيقه دست ساز، همچنين لباس عروسی و هـدايای منحصر بفـردی را به مشتريان خود تقدیم مینماید. شکی نيست که فروش اسباب بازی در بـازار انگلستان تجارتی پر سود است. اهالی لنـدن و کودکانشان همراه با تـوريستهای شهر لندن برای خرید انواع اسباب بازی مورد علاقه خود، از انواع خرس، سربازهای کوچک، عروسک و قطارهای اسباب بازی تا روبوتهای هوشمند و بازيهای کامپيوتری از مشتريان هميشگی این فروشگاه هفت طبقه هستند.